Par centru

Mācību centrs «BUHSERVISS» sāka savu darbību 1991.gadā. No tā laika mūsu firma apmācīja vairāk nekā 10000 cilvēku. Mūsu centra galvenais uzdevums ir uzņēmumu grāmatvedības darbinieku sagatavošana, konsultācijas jautājumos, kas ir saistīti ar grāmatvedību, neatkarīgs audits ar mērķi atklāt trūkumus uzņēmuma grāmatvedībā un dot rekomendācijas to novēršanai.

Mūsu darba pamatprincips: «Visiem mūsu absolventiem un klientiem ir jāiziet VID pārbaudes bez finansiāliem zaudējumem.» Mēs uzskatām kā galveno sniegt mūsu klientiem zināšanu apjomu, kuram ir praktisks pielietojums Latvijā šodien.

Grāmatvedība ir precīza zinātne, tādēļ programma ir izveidota praktisku uzdevumu risināšanai, kas ir raksturīgi jebkurai komerciālai struktūrai. Materiāli un uzdevumi ar tipveida grāmatvedības iegrāmatojumiem, kurus sagatavoja mūsu pasniedzēji, paliek mūsu absolventiem un kalpo tiem kā algoritmi patstāvīgajā darbā.

Mēs sekojam mūsu absolventu, kuri strādā par daudzu pazīstamu firmu grāmatvežiem, profesionālajai darbībai, lepojamies ar viņu panākumiem un esam vienmēr gatavi atnākt viņiem palīgā grūtās situācijās.

5 iemesli mācīties centrā BUHSERVISS

  1. BUHSERVISS - viena no visvairāk uzticamām un laika pārbaudītām mācību firmām Latvijā, kur par ceturtdaļu gadsimta ir ieguvuši grāmatveža profesiju vairāk nekā desmit tūkstoši cilvēku. Daudzi centra absolventi strādā lielākajos uzņēmumos Baltijā

  2. Metodika, pēc kuras šeit māca, atšķiras ar precizitāti, ar ekskluzivitāti un, galvenais, nav nodalāms no šodienas dzīves. Centra pasniedzēji dod ne tikai pamatzināšanas, bet māca uz praktiskiem piemēriem, dalās ar unikālām un profesionālām paņēmieniem pareizi grāmatvedības uzskaitei jebkurā uzņēmumā – vai tas būtu liels vai ne tik ļoti.

  3. Visiem mūsu absolventiem un klientiem jāiziet VID pārbaudes bez finanšu zaudējumiem! Mēs uzskatām, ka galvenais ir sniegt mūsu klientiem tādu zināšanu apjomu, kam ir praktiskais pielietojums Latvijā šodien un tagad. Grāmatvedība ir precīza zinātne, tāpēc programma veidota risinot praktiskus piemērus, kas ir raksturīgi jebkurai komerciālai struktūrai. Materiāli un uzdevumi ar tipiskiem grāmatvedības grāmatojumiem, kurus sagatavoja mūsu pasniedzēji, paliek pie mūsu absolventiem un kalpo viņiem kā algoritms patstāvīgā darbā.

Mēs sekojam mūsu absolventu profesionālai darbībai, kas strādā par grāmatvežiem daudzās Latvijā zināmos uzņēmumos, lepojamies par viņu panākumiem un vienmēr esam gatavi nākt palīgā sarežģītās situācijās

  1. Iespēja iegūt profesiju NO "NULLES", iziet BĀZES apmācības KURSU , un pēc tam bez problēmām var patstāvīgi veikt grāmatvedības uzskaiti mazos un vidējos uzņēmumos. Tas ir, katrs centra absolvents bez problēmām varēs sagatavot uzņēmuma gada pārskatus, tādējādi pildot galvenā grāmatveža funkcijas.

BĀZES kurss palīdzēs augstskolu absolventiem, kuri vēlas ienirt grāmatveža profesijā ar galvu un iegūt skaidras zināšanas un iemaņas, kas sekmēs viņu konkurētspēju darba tirgū.

BĀZES kursa ilgums - 130 akadēmiskās stundas. Pirmā mācību nedēļa - BEZ MAKSAS.

  1. Ja jūs esat praktizējošs grāmatvedis, bet jums pietrūks zināšanu gada pārskata, var un pat nepieciešams paaugstināt kvalifikāciju. Tas uzlabos jūsu nozīmi uzņēmumā un tā ir iespēja veiksmīgai karjerai. Mēs esam izstrādājuši kursu un mācību metodiku, kurā tiek risināti viss aktuālākie jautājumi grāmatvedības uzkaitē un nodokļu sistēmā. Apmācība ir izveidota uz praktiskiem piemēriem, ņemot vērā jaunākās izmaiņas Latvijas likumdošanā, kā arī saskaņā ar starptautiskajiem grāmatvedības standartiem.

Kursa ilgums "Balanspējīgs grāmatvedis" -- 64 akadēmiskās stundas.

Kursi un semināri notiek krievu valodā.